В НУЦЗ України відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності «Пожежна безпека»

20 березня 2024 року в спеціалізованій вченій раді Д 64.707.04 Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності «Пожежна безпека».

Дисертаційну роботу з теми «Розвиток наукових основ оцінювання вогнестійкості вогнезахищених залізобетонних будівельних конструкцій» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук представив до захисту доцент кафедри безпеки об’єктів будівництва та охорони праці Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Андрій Ковальов. Науковим консультантом здобувача є начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах НУЦЗ України доктор технічних наук, професор Юрій Отрош.