Збірна команда НУЦЗ України стала переможницею чемпіонату ЧОО ФСТ «Динамо» з легкої атлетики

26 квітня збірна команда НУЦЗ України взяла участь у чемпіонаті ЧОО ФСТ «Динамо» з легкої атлетики, що відбувся на центральному стадіоні міста Черкаси. Напружена боротьба і велика кількість конкурентів ускладнили завдання, проте спортсмени Національного університету цивільного захисту України  проявили високу майстерність та витримку. Так, збірна університету посіла І місце в загальнокомандному заліку. Змагання проходили як в особистій, так і в командній першості. На дистанції 1000 м серед чоловіків переможцем став старший викладач кафедри фізичної підготовки Володимир Жогло. Серед жінок на дистанції 1000 м ІІІ місце виборола Гайдар Олександра, курсантка 1-го курсу факультету пожежної безпеки. Серед чоловіків на дистанції 3000 м переможцем став Бондарчук Роман, курсант 3-го курсу факультету оперативного-рятувальних сил. На дистанції 5000 м І місце посів Скляр Назар, курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки.