Здобувачі вищої освіти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України - переможці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

25 квітня 2024 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було проведено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Захід проводиться третій рік поспіль, і цьогоріч його учасниками стали понад 70 молодих науковців. Так, рішенням конкурсної комісії дипломами ІІ ступеня у номінації «Управлінські науки» були нагороджені здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Туризм» Ангеліна Ляшенко та здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Олексій Карпеко. Тема їхньої конкурсної роботи «Публічне управління у сфері безбар’єрного сталого розвитку туризму України у воєнний і післявоєнний періоди». Науковий керівник – начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру університету Аліна Помаза-Пономаренко.

Результатами наукових досліджень здобувачі поповнили скарбничку рейтингових досягнень Національного університету цивільного захисту України.