Здобувачі вищої освіти НУЦЗ України отримали диплом III ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Біотехнології»

11 квітня на базі Національного університету харчових технологій у Києві відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Біотехнології» у 2023/2024 н.р. Активними учасниками наукового  заходу стали студенти Національного університету цивільного захисту України. Так, здобувачі вищої освіти факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України Дар’я Корольова та Даниїл Гриценко отримали Диплом III ступеня за наукове дослідження «Вплив нанопрепарату GdVO4Eu3+ на стан антиоксидантної системи (АОС) живих організмів». Науковим керівником студентів університету є завідувач кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Володимир Колосков.