Підвищення кваліфікації експертів у сфері пожежної та техногенної безпеки

Законом України від 06.10.2022 № 2655-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності» Кодекс цивільного захисту України доповнено статтею 46-1 «Аудит пожежної та техногенної безпеки».

Проведення аудиту здійснюється експертами у сфері пожежної та техногенної безпеки, які пройшли професійну атестацію.

Постановою Кабінету Міністрів України від 02 травня 2023 року № 426 затверджено «Порядок проведення професійної атестації експертів у сфері пожежної та техногенної безпеки та позбавлення кваліфікаційного сертифіката» (далі – Порядок).

Для отримання можливості проходження професійної атестації в разі відсутності підтвердження стажу роботи за фахом протягом останніх п’ять років, особа повинна пройти підвищення кваліфікації у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Пунктом 15 Порядку визначено, що підвищення кваліфікації та підготовка експертів (кандидатів) здійснюється закладами освіти за спеціальністю «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека».

Університетом відповідно до затвердженої в ДСНС України «Програми підвищення кваліфікації експертів у сфері пожежної та техногенної безпеки» здійснюється підвищення кваліфікації. 

Більш детальну інформацію про підвищення кваліфікації в НУЦЗ України можливо отримати за телефонами:

063-794-56-21 – Отрош Юрій Анатолійович

066-006-71-54 – Майборода Роман Ігорович