Батьки майбутнього рятувальника НУЦЗУ Олександра Коробки отримали вітального листа від Міністра внутрішніх справ України

Ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий передав батькам майбутнього рятувальника Олександра Коробки вітального листа від Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського.

«…Дякуємо Вам за те, що Ви виховали справжню Людину! Ви навчили свою дитину дбати не лише про задоволення власних потреб, про свій душевний і фізичний комфорт, що, без сумніву, є одним із головних завдань батьківського виховання. Ви прищепили високу любов до інших, уміння розмежовувати добро і зло, усвідомлювати свої можливості і здатність діяти в екстремальних умовах, коли від цього рішучого вчинку залежить чуже життя. Віримо, що незабаром настане мир і наша довгоочікувана перемога відкриє перед українським суспільством нові шляхи до успішного процвітання країни. Саме такі діти, як ваш син, є основою нашого суспільства. Радісно, що поряд з нами зростає таке молоде покоління – наша гордість, наша еліта!..», - йдеться у зверненні.

Отримати вітального листа до Національного університету цивільного захисту України прийшли не тільки батьки Олександра, а і його дідусь Віктор Іларіонович. Приємно зазначити, що онук продовжив династію пожежних-рятувальників. Дідусь присвятив своє життя підготовці якісних кадрів для пожежної охорони, обіймаючи різні посади в освітньому закладі, де наразі навчається його онук; батько Олександр Вікторович обіймає посаду заступника начальника відділу нормативно-технічної роботи і контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Харківській області. Сьогодні обидва горді з того, що їхній нащадок став мужнім чоловіком, справжнім героєм. З перших днів війни курсант 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Олександр Коробка проходив навчальну практику на посаді командира відділення державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Харківській області. Майбутній рятувальник добросовісно виконував службові обов’язки в умовах воєнного часу, розбирав зруйновані ракетно-бомбовими ударами рф будівельні конструкції Харківської обласної державної адміністрації, житлових будинків та інших об'єктів Харкова, серед яких і Храм Святого великомученика Георгія Побідоносця, надавав домедичну допомогу постраждалим від обстрілів. Під час навчальної практики Олександр неодноразово брав участь у гасінні пожеж, які сталися внаслідок обстрілів.

За добросовісне виконання службових обов’язків курсант Коробка був заохочений нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» від голови Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, а напередодні різдвяних свят Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський за героїчні вчинки під час війни нагородив цінним подарунком.