Черговий захист дисертаційної роботи в НУЦЗ України

19 червня 2019 року у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.04 Національного університету цивільного захисту України відбувся черговий захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 21.02.03 – цивільний захист. І знову захистився здобувач нашого університету, що є безумовно важливим в умовах постійного підвищення вимог до кваліфікаційного рівня науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Доповідь доцента кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил підполковника служби цивільного захисту Кустова Максима Володимировича за результатами дисертаційної роботи на тему «Організаційно-технічні методи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що призводять до викиду в атмосферу небезпечних речовин» викликала жваве зацікавлення у членів ради та фахівців у сфері цивільного захисту. Науковим консультантом здобувача є професор кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України д.х.н., професор Калугін В.Д.

Творчої наснаги та невпинного руху у напрямку подальшого розвитку наукових здобутків НУЦЗ України побажали здобувачеві члени Спеціалізованої вченої ради та всі присутні на захисті роботи.