День винахідника і раціоналізатора України

Шановні винахідники!

З нагоди Дня винахідника і раціоналізатора України, який цього року відзначається 21 вересня, щиро вітаю вас – творців інтелектуальної власності, які присвячують своє життя невпинному пошуку нового та прогресивного!

Розвиток інноваційних технологій у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки посідає одне з головних місць у діяльності людини та держави в цілому. Саме завдяки винахідникам ми рухаємось вперед, пропонуючи нові нестандартні рішення, які посилюють вагу інтелектуальної складової національного продукту, дають змогу на рівних взаємодіяти з міжнародними партнерами.

Сьогодні Національний університет цивільного захисту України знаходиться в авангарді винахідницької діяльності. За кількістю отриманих протягом року патентів ми посідаємо перше місце серед закладів вищої освіти системи МВС та шосте місце – в Україні.

Шановні винахідники, бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, невичерпного натхнення, успіхів в реалізації всіх ваших проєктів і нових досягнень. Нехай кожен новий експеримент буде результативним, а кожен винахід відкриває нові можливості.

Дякую вам за невтомну працю! Разом до Перемоги! Слава Україні!

Ректор Ігор ТОЛОК