Два роки стійкості, незламності й болю: в НУЦЗ України вшанували пам'ять загиблих випускників

24 лютого в НУЦЗ України відбулися заходи до Другої річниці повномасштабної війни в Україні.

У заході, який відбувся на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, взяли участь тво ректора університету Віктор Гвоздь, здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники. Виступаючи перед присутніми, Віктор Гвоздь наголосив: “Війна випробовує нас на міцність, ворог намагається знищити нашу волелюбну націю. Та ми непохитні, ми тримаємося разом. Силу українського духу зламати неможливо. Безмежна вдячність нашим Збройним Силам, нашим захисникам. Вічна пам’ять тим, хто поліг у війні за Україну. Разом до перемоги!”. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих випускників НУЦЗ України, які віддали своє життя за незалежність та цілісність нашої держави. Також учасники заходу відвідали фотовиставку міст України, що постраждали внаслідок війни.