Екстремальні психологи НУЦЗ України проводять інтервізійні та відновлювальні зустрічі для психологів Харківщини

Екстремальні психологи НУЦЗ України продовжують проводити  інтервізійні та відновлювальні зустрічі для психологів Харківщини. Так, 26 червня відбувся черговий захід, який мав за мету психологічне відновлення екстремальних психологів, обговорення складних випадків на практиці та опрацювання спільних рішень в подальшій роботі.

Наразі представники соціально-психологічного факультету та навчально-наукової лабораторії екстремальної психології науково-дослідного центру університету плідно працюють у напрямку психологічного відновлення і супроводження  безпосередньо для представників «допомагаючи» професій сектору безпеки і оборони України.