Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ України стала учасницею круглого столу в рамках реалізації Регіонального проєкту «Вистоїмо разом!»

20 липня відбулася регіональна презентація проєкту «Вистоїмо разом! Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною». Проєкт впроваджується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна», Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської і євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики.

Під час круглого столу Урядова Уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та директорка зі стратегічного розвитку, представниця УЖФ Наталія Карбовська презентували напрацювання національної політики у сфері СНПК, зокрема на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», а також розповіли про мету, завдання та основні компоненти проєкту.

На заході були присутніми представники та відповідальні виконавці регіонального Плану заходів на виконання Національного плану дій 1325, зокрема у сфері запобігання та протидії СНПК. Учасницею заходу від Національного університету цивільного захисту України стала -  Софія Богомазова фахівчиня (з гендерної рівності).

Основною метою проєкту є налагодження співпраці між органами державної влади та громадськими організаціями Харківської області  щодо визначення та покращення системи реагування на сексуальне насильство, пов’язане з війною, а також забезпечення підтримки постраждалих.