Фахівці факультету цивільного захисту НУЦЗ України провели пізнавальний захід для черкаських школярів

10 червня представники факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України провели пізнавальний захід для черкаських школярів. Учасниками занять стали учні 1-5 класів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області. Фахівці університету нагадали школярам про правила поведінки та алгоритм дій у разі виникнення пожежі, адже  під час проведення літніх канікул вони можуть залишатись без нагляду батьків; основи безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті, побуті, ознайомили із правилами використання первинних засобів пожежогасіння, а також наголосили на алгоритмі дій під час виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів.