Фахівці Національного університету цивільного захисту України провели тренінг щодо безпеки під час воєнного стану для банківських працівників

22 липня фахівці Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя в умовах воєнних дій для персоналу Укрексімбанку. Тренінги відбулися у рамках інформаційних заходів з безпеки життя громадян, організованих за ініціативи Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації і підтримки ГУ ДСНС України у Харківській області та Національного університету цивільного захисту України.

Так, доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Вадим Аветісян навчав присутніх алгоритму дій під час ракетних та авіаційних обстрілів та оголошення сигналу "Повітряна тривога", якщо у залах банківських офісів є відвідувачі, нагадав про правило "двох стін", а також закликав у жодному разі не нехтувати правилами безпеки.

Завідувач амбулаторно-поліклінічного відділення університету Ігор Амелін у ході інтерактивних занять ознайомив присутніх з правилами використання засобів тимчасової зупинки кровотечі:джгути, турнікети, а також підручні засоби.

Про емоційні стани, що сьогодні переживають харків’яни, такі, як паніка, стрес, страх, істерика  розповів начальник сектору психологічного забезпечення Олексій Косолапов.