Фахівці НУЦЗУ провели онлайн-тренінг з безпеки життя в умовах воєнних дій для представників громад Харківської області

17 листопада фахівці Національного університету цивільного захисту України провели онлайн-тренінг з безпеки життя в умовах воєнних дій для представників обласних територіальних громад Харківської області. Захід було організовано обласним медіа «Слобідський край». Учасниками онлайн-тренінгу стали представники 11 громад області, а також журналісти Всеукраїнських агенцій.

Так, начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрій Лісняк навчав слухачів алгоритму дій під час ракетних та авіаційних обстрілів і оголошення сигналу "Повітряна тривога", нагадав про правило "двох стін", закликав у жодному разі не нехтувати правилами безпеки, а також нагадав правила використання засобів тимчасової зупинки кровотечі (джгути, турнікети, підручні засоби).

Про алгоритм дій під час виявлення невідомого предмету (потенційно вибухонебезпечного) на території громади розповів начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Олександр Шевчук.

Про те, як у разі необхідності допомагати іншим та справлятися самим із такими емоційними станами, як депресія, страх, істерика, паніка, як правильно застосовувати дихальну практику ознайомила присутніх старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Яніна Овсяннікова.

Національний університет цивільного захисту