Класифікація боєприпасів країн НАТО та робота з небезпечними ділянками за допомогою БПЛА: фахівець НУЦЗ України взяв участь у тренінгу з інструкторами компанії Tetra Tech (США)

З 22.01.2024 по 03.02.2024 року викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України Сергій Степанчук взяв участь у тренінгу з нетехнічного обстеження та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, який організовано за участі інструкторів компанії Tetra Tech (США). Під час навчання фахівець НУЦЗ України перейняв  передовий досвід з питань нетехнічного обстеження територій, опанував класифікацію боєприпасів країн НАТО та провів огляд небезпечних ділянок за допомогою БПЛА. Після завершення тренінгу Сергій Степанчук отримав сертифікат. Набутий досвід буде впроваджений під час проведення занять на кафедрі піротехнічної та спеціальної підготовки.