Команда НУЦЗ України – срібний призер чемпіонату ФСТ «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд закладів вищої освіти силових структур

18-20 червня в м. Львів  був проведений чемпіонат ФСТ «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України. До програми змагань увійшли такі види спорту, як стрільба з пневматичного пістолета, плавання на дистанцію 100 м, біг на дистанцію 100 м, 1000 м та 3000 м. Так, в запеклій боротьбі команда Національного університету цивільного захисту України у складі Гайдай Олександри, курсантки 1-го курсу факультету пожежної безпеки, Підкопая Владислава, курсанта 2-го курсу факультету цивільного захисту, Бондарчука Романа, курсанта 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, курсанта 3-го курсу факультету пожежної безпеки Бабича Святослава виборола ІІ загальнокомандне місце.

І місце виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, бронзу - команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

В особистій першості срібну медаль виборов Бабич Святослав.

Підготував збірну команду з легкої атлетики старший викладач кафедри фізичної підготовки Володимир Жогло.