Курсант НУЦЗУ виборов срібло у Відкритому турнірі з боксу серед юнаків та дівчат з нагоди Дня українського добровольця

14-15 березня у Києві відбувся Відкритий турнір з боксу серед юнаків та дівчат з нагоди Дня українського добровольця. У змаганнях взяли участь 100 спортсменів з семи областей України.

Активними учасниками турніру стали спортсмени Національного університету цивільного захисту України. Так, ІІ місце у ваговій категорії до 67 кілограмів здобув курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Бойко Микита. Його тренером є викладач кафедри фізичної підготовки університету, континентальний чемпіон світу з боксу, майстер спорту України, тренер збірної команди НУЦЗУ з рукопашного бою Валентина Головка.