Курсанти факультету пожежної безпеки НУЦЗУ проходять навчальну практику в підрозділах ДСНС України на Одещині

Науково-педагогічні працівники факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України побували в підрозділах ДСНС України на Одещині з перевіркою проходження навчальної практики здобувачами вищої освіти 3-го курсу факультету пожежної безпеки університету.

У ході перевірки встановлено, що курсанти до виконання індивідуального плану проходження практики ставляться сумлінно, проявляють наполегливість і відповідальність. Науково-педагогічні працівники факультету пожежної безпеки університету зустрілись із випускниками НУЦЗ України, що наразі проходять службу у підрозділах ГУ ДСНС України в Одеській області. Це - Едуард Єфименко, начальник відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області; Данило Петлін, начальник відділу підводного розмінування та спеціальних водолазних робіт групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області. Також фахівці університету поспілкувались із керівництвом підрозділів ГУ ДСНС України в Одеській області.