Курсанти та курсантки НУЦЗ України долучилися до Освітнього марафону в межах проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

28 листопада відбулася перша онлайн-зустріч Освітнього марафону МВС України в рамках проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», до якої долучилися здобувачі вищої освіти навчальних закладів сектору безпеки і оборони України. Курсанти та курсантки НУЦЗ України взяли участь в Освітньому марафоні на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. На початку онлайн-зустрічі до учасників звернулася заступниця МВС України Катерина Павліченко, яка закцентувала увагу на важливості проведення інформаційно-просвітницького заходу з питань обізнаності дотримання гендерної рівності та протидії дискримінації щодо жінок.

Освітній марафон триватиме впродовж наступних двох тижнів. На заходах з короткими лекціями виступатимуть відомі спікери та розкажуть про інструменти боротьби з домашнім та гендерно-зумовленим насильством; створення безбар’єрного середовища; особливості дотримання політики протидії дискримінації за ознаками статі та інші актуальні питання.