Курсанти та студенти НУЦЗ України успішно захистили наукові роботи та вибороли 5 призових місць на Конкурсі наукових робіт закладів вищої освіти МВС

22 травня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Кам’янець-Подільський відбувся фінальний етап конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Для участі у ІІ турі конкурсу з 11 закладів вищої освіти надійшло 126 робіт за 16 номінаціями. Фінальний етап інтелектуальних змагань відбувся у форматі науково-практичної конференції за участі 55 конкурсантів, 5 з яких – представники університету.

Очолив делегацію НУЦЗ України Голова ради молодих вчених, старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Валентин Кердивар.

За результатами наукових доповідей курсанти та студенти університету підтвердили результати попереднього ранжування робіт за рейтингом та посіли 5 призових місць за такими номінаціями:

«Діяльність органів та підрозділів системи МВС України в контексті протидії збройній агресії рф» Степан Борисенко, курсант 2-го курсу факультету цивільного захисту. Наукова робота з теми «Модернізація пристрою для розмінування інженерних боєприпасів з натяжними датчиками цілі» – І місце.

«Цивільна безпека» Ксенія Зуруєва, курсантка 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. Наукова робота з теми «Використання геоінформаційних систем для автоматизації роботи оперативно-рятувальних служб» – ІІ місце.

«Психологічне забезпечення професійної діяльності в системі МВС» Ольга Кузьменко, курсантка 2-го курсу соціально-психологічного факультету. Наукова робота з теми «Копінг-стратегії поведінки рятувальників в умовах військового стану» – ІІ місце.

«Воєнна безпека, національна безпека, безпека державного кордону» Катерина Клюшнікова, студентка 2-го курсу кафедри військової підготовки офіцерів запасу. Наукова робота з теми «Особливості симптоматики посттравматичного стресового розладу у військовослужбовців з різним бойовим досвідом» – ІІІ місце.

«Конституційне та міжнародне право» Євгенія Завада, студентка 3-го курсу Навчально-наукового-виробничого центру. Наукова робота з теми «Цивільна безпека як об’єкт міжнародного права та перспективи її забезпечення в Україні» – ІІІ місце.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників! Бажаємо подальших успіхів і творчої наснаги!