Майбутні екстремальні психологи НУЦЗУ проходять навчальну практику в підрозділах ДСНС

Майбутні екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України продовжують проходити навчальну практику у практичних підрозділах ДСНС України. Так, здобувачі вищої освіти 3-го курсу соціально-психологічного факультету поглиблюють теоретичні знання, набувають практичних навичок майбутньої професійної діяльності.

Згідно з вимогами освітньо-професійних програм курсанти-психологи знайомляться із формами та змістом роботи практичного психолога в системі ДСНС України; визначають роль та місце психологічної служби в  підрозділах ДСНС України; психологічні особливості дій працівників ДСНС України в ризиконебезпечних ситуаціях службової діяльності та відпрацьовують багато інших питань.