Майбутні психологи НУЦЗ України набувають необхідних знань та навичок для роботи в надзвичайних ситуаціях

01 травня 2024 року начальник соціально-психологічного факультету НУЦЗ України Олексій Косолапов та начальник сектору психологічного забезпечення Анна Топчило провели групове заняття з елементами тренінгу та симуляцією роботи екстремального психолога. На свіжому повітрі курсанти 2-го курсу соціально-психологічного факультету навчалися надавати психологічну допомогу постраждалим відповідно до ізраїльських протоколів та міжнародного досвіду. Такі заняття будуть проводитися систематично, щоб наприкінці навчання майбутні психологи були максимально ефективними під час роботи з постраждалим населенням.