Майбутні рятувальники НУЦЗУ прибули до підрозділів ДСНС для проходження виробничої практики

23 січня до відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Індустріальному району Харківської міської територіальної громади Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області прибули курсанти 4-го курсу Національного університету цивільного захисту України для проходження виробничої практики.

Впродовж двох місяців майбутні рятувальники повинні закріпити всі отримані знання в університеті та оволодіти навичками за напрямком наглядової діяльності у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

У перший день стажування підготовлено низку відповідних організаційних документів: наказом по підрозділу за кожним курсантом закріплено керівника стажування,  проведено інструктаж щодо дотримання вимог охорони праці, здійснено підготовку необхідних документів для проходження практики.

Також начальник підрозділу Олег Олєйніков закцентував увагу на особливості стажування в умовах правового режиму воєнного стану та побажав успішного проходження практики.