Майбутні рятувальники та викладачі НУЦЗУ взяли участь у національно-патріотичному заході «Військово-спортивна гра»

21 травня на базі Південноміської територіальної громади відбувся національно-патріотичний захід «Обласна військово-спортивна гра». Учасниками заходу стали майже 80 школярів Харківщини. Під час проведення військово-спортивної гри майбутні захисники Вітчизни виконували різноманітні нормативи військової справи. Серед показових виступів були заняття із заходів безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також заняття з цивільної безпеки. Як тренери виступили курсанти факультету цивільного захисту – майбутні піротехніки, а також науково-педагогічні працівники кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України. Дітлахи мали можливість стати учасниками занять з тактичної підготовки та домедичної допомоги.

За підсумками змагання на урочистому закритті школярі отримали відповідні призи та солодощі.

Національний університет цивільного захисту України, за матеріалами сайту Федерації військово-спортивних багатоборств Харківської області