Майже 500 школярів Волинської, Чернівецької та Закарпатської областей взяли участь у відкритих ZOOM-конференціях НУЦЗУ з профорієнтаційної роботи

09-15 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулися відкриті ZOOM-конференції з профорієнтаційної роботи. До заходів формату проведення віртуального Дня відкритих дверей долучились майже 500 школярів випускних класів закладів середньої освіти та вихованців освітніх закладів Волинської, Чернівецької та Закарпатської областей. Організаторами профорієнтаційних заходів стали факультети цивільного захисту та пожежної безпеки університету. Із майбутніми абітурієнтами в режимі онлайн спілкувалися представники Головних управлінь ДСНС України в областях, факультетів, кафедр, навчально-науково-виробничого центру та відповідальний секретар приймальної комісії закладу вищої освіти. Потенційних абітурієнтів цікавили питання працевлаштування, складання вступного іспиту з оцінки рівня фізичної підготовки, алгоритму дій під час вступу до університету.