Медичний розрахунок НУЦЗ України допомагає харківським надзвичайникам рятувати людей з-під завалів, спричинених ворожими обстрілами

12 травня на Харківщині в результаті обстрілів ворожими авіабомбами було знищено та частково зруйновано десятки приватних та багатоповерхових житлових будівель. До місць події у складі Харківського гарнізону виїжджав медичний розрахунок Національного університету цивільного захисту України.

Так, під завалами одного із житлових будинків знаходилась родина з чотирьох осіб та потребувала допомоги. Господар оселі зміг самостійно вибратися з-під руйнацій до прибуття рятувальників. Надзвичайники з-під уламків зруйнованих конструкцій визволили двох чоловіків та транспортували їх до медичного автомобіля НУЦЗ України. Жінка 1950 року народження загинула під уламками конструкцій будинку. Після порятунку родини рятувальники надали постраждалим домедичну допомогу та евакуювали з-під обстрілів у більш безпечний населений пункті передали бригаді екстреної медичної допомоги.

Національний університет цивільного захисту України, за офіційними матеріалами ГУ ДСНС України у Харківській області