«MineFree» - новий мобільний застосунок дбає про безпеку громадян

 «MineFree» (Без мін) - це мобільний застосунок, розроблений волонтерами благодійної швейцарської організації Free Ukraine (Вільна Україна) за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).  Призначення «MineFree» - підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухових пристроїв, можливість повідомлення про виявлення боєприпасів та інформування про території, які несуть потенційну загрозу для населення.

З початку російської агресії працівниками ДСНС вилучено понад 176 тисяч  вибухонебезпечних предметів на території нашої держави. Однак, попри зусилля рятувальників, понад 30% території України зараз вважається потенційно забрудненою різними боєприпасами та вибуховими пристроями. Щодня мешканці міст і селищ наражаються на небезпеку через залишену або використану ворогом вибухонебезпечну зброю на вулицях, уздоріжжях, лісах, полях, річках, озерах, тощо. Багато людей повертаються у рідні домівки та місця, однак умови життя змінилися, і про це необхідно пам'ятати.   

Завдяки застосунку «MineFree», кожен, хто встановить його на свій мобільний в Україні, матиме можливість: 

- переглянути мапу, на якій позначено потенційно небезпечні території, згідно з даними ДСНС.

- отримати сповіщення у випадку наближення до небезпечного об'єкту. 

- ознайомитися з довідником ДСНС, у якому є фото та опис вибухонебезпечних предметів.

- повідомити про виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Для зареєстрованих користувачів у застосунку розроблена спеціальна електронна форма з фото, описом, адресою і геолокацією. Ця інформація відразу надходить до рятувальників, що забезпечує оперативне реагування ДСНС і подальше знешкодження таких предметів.

Більше про весь функціонал можна дізнатися з сайту www.minefree.info

Цей проєкт відбувся завдяки підтримці фахівців ДСНС. Застосунок розроблений у максимально зручній формі для використання громадянами різних вікових категорій. Дизайн та інтерфейс застосунку впровадили агенції Grape та Axicube, а концепцією та розробкою займалися компанії  Eleken та Quantumobile. Розробники застосунку планують постійно удосконалювати його можливості.  

Благодійна організація Free Ukraine (Вільна Україна) вдячна всій команді ДСНС і своїм партнерам за роботу та співпрацю задля досягнення спільної мети - України «без мін». 

Легкий та зрозумілий у використанні мобільний застосунок може допомогти убезпечити Вас та Ваших близьких.  Завдяки «MineFree» Ви теж зможете зробити свій внесок у розмінуванні України. 

Застосунок можливо завантажити з App Store та Google Play.

Завантажуй новий мобільний застосунок «MineFree». Будь пильним. Тримайся подалі від мін.

 

За офіційними матеріалами сайту ДСНС