Молоді науковці НУЦЗУ стануть учасниками ІІ етапу комплексного проєкту «Компетентнісна Допомога для України - Competence Aid For Ukraine (CAFU)»

Протягом квітня-червня представники Національного університету цивільного захисту України - доцент кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Ярослав Кальченко та курсанти факультету пожежної безпеки Катерина Карпенко і Михайло Пікалов взяли участь у комплексному проєкті «Компетентнісна Допомога для України - Competence Aid For Ukraine (CAFU)». Метою цього проєкту є надати українській студентській та академічній молоді компетенції, які доповнюють їхнє навчання, а також створюють можливості цілісного впливу на післявоєнне відновлення України відповідно до стандартів Європейського Союзу і Цілей Сталого Розвитку ООН.

В рамках проєкту представники університету пройшли навчання за напрямками «Effective practices of universal design from Swedish communities» та «Innovative and entrepreneurial thinking in the global world» та отримали відповідні сертифікати. Загалом, учасниками заходів стали понад 200 молодих викладачів та студентів з різних університетів України, де навчання відбувалось англійською мовою. Представники НУЦЗУ ввійшли до 30 найкращих студентів та були запрошені на другий етап проєкту, який відбудеться у жовтні 2024 року у Folkuniversitetet, Stiftelsen Kursverksamheten vid Uppsala Universitetet - базові курси в Упсальському університеті (Швеція).