На базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся захист дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

19 травня спеціалізована вчена рада Д 64.707.03 навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України  розглянула дисертаційні дослідження, подані на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління». Захист дисертаційних досліджень було проведено на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Так, представили свої дисертаційні дослідження Гринько Юрій з теми «Формування державної політики патріотичного виховання молоді», а також Малахов Роман з теми «Механізми державного регулювання запобігання медіазагрозам в системі національної безпеки України». Науковим керівником обох дисертантів є професор кафедри кримінального права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор наук з державного управління, доцент Копанчук Володимир Олександрович.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр