На базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

20 травня спеціалізована вчена рада Д 64.707.03 Навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України розглянула дисертаційне дослідження подане на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління». Захист дисертаційного дослідження було проведено на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Чурилов Валерій з теми «Механізми реалізації публічно-приватного партнерства у будівництві». Науковий керівник - професор кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління, Поліського національного університету, м. Житомир, доктор наук з державного управління, професор Дацій Надія Василівна.