Начальник факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Роман Пономаренко завершив стажування уЗапорізькому гарнізоні

Протягом місяця начальник факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Роман Пономаренко набував навичок, стажуючись на посаді заступника начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Так, Роман Пономаренко брав участь у проведенні практичних занять з керівниками гасіння пожежі, де було закріплено знання щодо роботи з програмним забезпеченням застосунку(планшету) «Керівника гасіння пожежі», розглянуто правила використання довідника системи оперативно- диспетчерського управління, в режимі реального часу відпрацьовано внесення актуальної інформації до системи управління силами і засобами цивільного захисту. Очільник факультету був активним учасником виконання робіт із життєзабезпечення постраждалого населення, зокрема доставки гуманітарної допомоги (гуманітарних вантажів), забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, забезпечення аварійним електроживленням об’єктів критичної інфраструктури в умовах вогневого ураження міст Гуляйполя та Оріхів.  Разом із Запорізькими надзвичайниками відпрацьовував прийоми і методи роботи із пожежною та піротехнічною  спецтехнікою, вдосконалював практичні навички у пошуку постраждалих від НС внаслідок повного чи часткового руйнування будівлі., а також брав участь у начально-тренінгових занять з безпеки життя під час війни, що проводились для запорізьких школярів.