Національна академія СБУ та ДСНС України обговорили шляхи освітньої взаємодії

Національну академію СБУ з робочим візитом відвідали представники Апарату ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки, Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. НУЦЗ України представив начальник сектору технічного захисту інформації та кібербезпеки центру навчально-інформаційних технологій та систем електронних комунікацій Олександр Буданов.

Під час обговорення напрямків взаємодії ректор Академії СБУ Андрій Черняк та перший проректор (з навчальної роботи) Віталій Гребенюк розповіли колегам про нововведення в освітній діяльності закладу, розбудову дистанційних форм навчання, тренінги та сертифікатні програми, розроблені цьогоріч для представників сектору безпеки та оборони.

Керівники підрозділів Академії презентували гостям автоматизовану систему управління освітнім процесом (АСУ) та освітньо-комунікаційну платформу Moodle, які допомагають здобувачам вищої освіти дистанційно навчатись та мати постійний зв'язок із викладачами. Також представники ДСНС більше дізнались про курси з психології, зокрема, щодо взаємодії з населенням на деокупованих територіях, на які є великий запит фахівців сектору безпеки і оборони.

«Наші психологи теж мають значний досвід спілкування з людьми, які постраждали від російської агресії. Тому цей обмін буде корисним як для наших співробітників, так і для вас. Переконаний, що ми маємо чимало напрямів для співпраці», – підкреслив начальник управління освіти, науки та спорту ДСНС України Олег Кушнірук. 

Гості закладу також ознайомились із умовами навчання здобувачів освіти та експозиціями для національно-патріотичного виховання молоді.

 

 

Національний університет цивільного захисту України, за офіційними матеріалами сайт Національної академії СБУ