Національний університет цивільного захисту України підтримав Акцію юних миротворців «Якщо кожен допоможе – Україна переможе!»

17 листопада 2022 року, в Новобаварському районі було підбито підсумки волонтерської Акції «Якщо кожен допоможе – Україна переможе!», яка була започаткована юними миротворцями. Під час акції діти разом з батьками продавали свої проробки, сувеніри, солодощі, а зібрані кошти передали на потреби наших Захисників. Акцію юних миротворців підтримав Національний університет цивільного захисту України на чолі із ректором університету Володимиром Садковим.

Почесними гостями заходу були Тетяна Цибульник, голова адміністрації Новобаварського району; Олена Світлична, начальниця Управління освіти адміністрації Новобаварського району; Роман Грищенко, командир 127-ї окремої бригади територіальної оборони; Олександр Волобуєв,начальник ГУ ДСНС України у Харківській області;  Володимир Лаврик, начальник Міжрегіональногоцентру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

Під час заходу було зібрано 185 тисяч гривень!!! 35 тис. грн. передано на лікування начальника відділення піротехнічних робіт Сергія Молчанова, який проводив розмінування будівель Новобаварського району та в результаті отримав тяжке поранення. 150 тис. грн. передано на потреби наших воїнів. Найактивніші учасники акції отримали подяки та цінні подарунки.

У зверненні учасників акції йдеться: «Дякуємо за Вашу небайдужість. Щиро бажаємо ректору Володимиру Садковому  та колективу Національного університету цивільного захисту України добра, злагоди, оптимізму та сил у нелегкій праці. Нехай яскравий вогонь у Вашій душі ніколи не згасне, на благо миру та процвітання нашої Єдиної України».