Національний університет цивільного захисту України успішно акредитував освітні програми

Протягом 2021-2022 навчального року в Національному університеті цивільного захисту України успішно пройшли акредитацію 3 освітні програми бакалавра ("Екстремальна та кризова психологія" та "Робота з персоналом" спеціальності 053 Психологія, а також "Туризм" спеціальності 242 Туризм) та 7 освітніх програм магістра ("Екстремальна та кризова психологія" та "Робота з персоналом" спеціальності 053 Психологія; "Цивільний захист", "Управління у сфері цивільного захисту", "Охорона праці" спеціальності 263 Цивільна безпека, "Пожежна безпека", "Управління пожежною безпекою", "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи" спеціальності 261 Пожежна безпека).

Слід зазначити, що за результатами акредитації  освітні програми за чотирма із дев'яти критеріїв отримали найвищу оцінку -  рівень «A».

При цьому галузева експертна рада Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти визначила високий рівень матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу та відповідність науково-педагогічних працівників і підвищило оцінки, які були надані експертною комісією, з рівня "В" до рівня  "А" за критеріями 6 та 7 для освітніх програм "Цивільний захист", "Пожежна безпека", "Управління пожежною безпекою".

Зокрема, за результатами проведених експертиз освітні програми отримали наступні оцінки:

Позитивні висновки експертів – це результат плідної, багаторічної роботи науково-педагогічних працівників, керівництва університету та факультетів.

В університеті створена та успішно функціонує система забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, яка є системою професійної взаємодії, що розглядає всі передбачені Статутом НУЦЗ України види діяльності з погляду досягнення академічної досконалості, зокрема, з якістю освітньої діяльності та якістю вищої освіти.

Експертні групи, які працювали в університеті, одностайно наголошують, що освітні програми та організація освітнього процесу відповідають вимогам законодавства України та на достатньому рівні забезпечені відповідними матеріально-технічними ресурсами: аудиторіями, які оснащені мультимедійною технікою, навчально-науковими лабораторіями, бібліотекою. Для здобувачів  функціонують навчально-спортивний комплекс, клуб університету, сучасні навчально-наукові лабораторії тощо.

Успішно працює рада молодих вчених, наукове товариство курсантів (студентів), які підтримують здобувачів та допомагають досягти необхідних результатів навчання.