Науковиця НУЦЗ України – учасниця прес-конференції «Психологічне відновлення психологів ДСНС: підготовка і впровадження Програми супервізійної підтримки»

27 червня відбулась прес-конференція  з теми «Психологічне відновлення психологів ДСНС: підготовка і впровадження Програми супервізійної підтримки». Учасниками зустрічі стали Анна Стороженко, представниця Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні; Анатолій Сичевський, керівник Психологічної служби ДСНС України; Наталія Оніщенко, начальниця кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України; Юлія Фалєєва, начальниця центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Полтавській області; Наталя Підкалюк - лікарка-психіатриня, травмафокусована психотерапевтка, голова ГО «Інститут психосоматики і травматерапії».

Наталія Оніщенко виступила експертом проекту супервізійної підтримки психологів ДСНС в умовах війни та розповіла про науково-методологічне обґрунтування зазначеної програми.

Головними темами для обговорення в межах зустрічі стали питання щодо діяльності Психологічної служби ДСНС в умовах воєнного стану; знайомства з досвідом роботи психологів ДСНС під час війни; пошуку та розбудови ресурсів як основної складової в роботі психолога ДСНС; обговорення технік психологічного відновлення постраждалих під час війни.

Модераторкою заходу виступила Марина Маліновська - експертка ОБСЄ з питань психологічної реабілітації, травмафокусована психотерапевтка, співголова ГО «Інститут психосоматики і травматерапії», психологиня.

Даний захід було ініційовано за підтримки ГО «Інститут психосоматики і травматерапії».

Довідково. Захід було організовано в межах ініціативи «Створення і реалізація Програми психологічного відновлення психологів ДСНС», яку впроваджує ГО «Інститут психосоматики і травматерапії» за сприяння  Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Трансляція заходу на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/UkrinformTV.