Науковиця НУЦЗ України взяла участь у Міжнародному форумі

26-27 вересня провідна наукова співробітниця навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Діана Похілько брала участь у роботі Міжнародного форуму «Терапія горя. Відновлення людського капіталу України», що відбувався в Університеті Короля Данила, м. Івано-Франківськ. Партнером проведення даного заходу виступив Національний університет цивільного захисту України. У форумі взяли участь фахівці з проблем вивчення психології горя з Франції, Ізраїлю, Нідерландів, Швеції та інших країн Європи.

Діана провела майстер-клас та поділилася досвідом психоемоційної стабілізації персоналу ДСНС після найскладніших надзвичайних ситуацій. На останньому фото відображені моменти роботи з рятувальниками Харківщини.