Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ виступили як тренери під час проведення навчально-тренінгових занять щодо безпеки громадян в умовах воєнного стану. Регіональний медіа-бренд «Слобідський край».

Повномасштабна війна триває дев’ятий місяць, і ворог продовжує підступно обстрілювати мирні українські міста. «Слобідський край» поспілкувався зі спеціалістами та зібрав для громад Харківської області корисні поради і ключові правила поводження під час обстрілів та повітряної тривоги. У якості тренерів під час проведення навчально-тренінгових занять щодо безпеки громадян в умовах воєнного стану виступили науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України.

Перший випуск занять «Артобстріл, ракетний удар, завали: як діяти в небезпечних ситуаціях жителям Харківщини» як спецпроєкт медіа-бренду «Слобідський край» стартував 22 листопада 2022 року. Спікером став начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт університету Андрій Лісняк.

Наступні етапи – стежте за новинами інтерактивної газети «Слобідський край».