Науковці НУЦЗУ провели арт-терапевтичний захід зі зниження психоемоційного напруження в умовах війни для харківської малечі (відео)

21 червня співробітники науково-дослідного центру НУЦЗ України Євгеній Рибка, Яніна Овсяннікова, Сергій Зімін та Діана Похілько провели арт-терапевтичний захід з учнями підземної школи міста Харкова.

Фахівці університету продемонстрували маленьким харків’янам вправи для зниження психоемоційного напруження, різноманітні рухливі ігри для зняття м’язового напруження та техніки підтримки ментального здоров’я дітей. Першачки дізналися про різноманіття емоцій, їх прояви, важливість в житті та навчались методам саморегуляції.

Проведення таких зустрічей є дуже необхідними для збереження ментального здоров’я дітей, які залишись в місті Харкові.

Родзинкою заходу стало знайомство з котиком на ім’я Сіріус та його неймовірною історією порятунку під час війни начальницею навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології університету Яніною Овсянніковою. Ця історія дозволила дітям разом з котиком знайти нові ресурси для подолання труднощів та наповнила їх позитивними емоціями.

Під час заходу діти отримали безпекову продукцію від ЮНІСЕФ.