Навчаємо не лише майбутніх рятувальників, а й населення

Фахівці НУЦЗ України та ЧІПБ сьогодні розповідали черкащанам про безпеку та закликали дотримуватись протипожежних заходів. А для того, аби інформація точно закарбувалась у свідомості дорослих та дітей - усі отримали яскраву та корисну поліграфію від UNICEF Ukraine.
Діти дізнались від фахівців ДСНС про те, як провести літні канікули безпечно та не потрапити у біду під час відпочинку біля води чи на природі, а також ознайомилися з алгоритмом дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Щодо дорослих, то тут розмова йшла про важливі теми: основні причини пожеж, правила користування електроприладами в умовах відключення світла та повсякчасний нагляд за дітьми.
Такі заходи є дуже корисними, адже вони нагадують громадянам про те, як важливо у ритмі сучасного життя не забувати про прості, але такі потрібні правила безпеки життєдіяльності.