Навчально-тренувальні спуски, допомога постраждалому населенню та робочі візити: триває стажування начальника факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України у Запорізькому гарнізоні

Наразі триває стажування начальника факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Романа Пономаренка на посаді заступника начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Так, протягом тижня очільник факультету з робочим візитом відвідав Запорізький обласний центр з гідрометеорології, де було обговорено  алгоритм дій та взаємодію під час підготовки до реагування на ліквідацію наслідків гідрометеорологічних явищ на території області; взяв участь у доставці гуманітарної допомоги, забезпеченні функціонування пунктів надання допомоги населенню та електроживлення об’єктів критичної інфраструктури в умовах вогневого ураження м. Оріхів.

Також очільник факультету взяв участь у водолазно-тренувальному спуску з пошуку вибухонебезпечних предметів під час поганої видимості та разом із запорізькими надзвичайниками відпрацював рятування постраждалого на воді, а також забір води за допомогою плаваючої мотопомпи та забір води за допомогою гідравлічної помпи.

Роман Пономаренко став учасником робочих нарад з керівниками оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Запорізькій області щодо організації служби в регіональному підрозділі ДСНС.