Навчання за стандартами НАТО: НУЦЗ України та Об'єднаний центр передового досвіду з ХБРЯ захисту «JCBRN Defense COE» (Чеська Республіка) підписали лист про наміри щодо співпраці з практичної підготовки фахівців з цивільного захисту

Відбулося підписання Листа про наміри між Національним університетом цивільного захисту України й Об'єднаним центром передового досвіду з хімічного, біологічного, радіологічного та ядерного захисту «JCBRN Defense COE» (Чеська Республіка). В підписаному документі задекларовані наміри спільних дій в галузі розвитку освіти та практичної підготовки фахівців цивільного захисту.
Одним зі здобутків стало отримання представниками університету можливості проходити навчання за стандартами НАТО на базі чеських партнерів.
Також в рамках співпраці з JCBRN Defense COE науковці університету оформили та подали заявку на отримання гранту (в координації з Бельгійським національним кризовим центром (NCCN)) від Horizon Europe.

Довідка: JCBRN Defense COE – це військовий орган НАТО. Його діяльність зосереджена на процесі трансформації НАТО, оперативній підтримці шляхом надання консультацій з хімічного, біологічного, радіологічного та ядерного захисту оборони та підтримці освіти, підготовки та навчань з хімічного, біологічного, радіологічного та ядерного захисту оборони.

Національний університет цивільного захисту України