Неформальна освіта з академічної доброчесності: онлайн курс для науково-педагогічних працівників

Згідно з планом роботи Групи сприяння академічної доброчесності, за сприянням гарантів освітніх програм, в рамках неформальної освіти з академічної доброчесності науково-педагогічні працівники університету успішно пройшли онлайн-курс.

Мета цього онлайн-курсу ― дати розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності, попри предмет та напрям викладання. Курс надає можливість подивитися на дисципліни через призму академічної доброчесності та пропонує теоретичні основи й практичні інструменти, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності. На цьому курсі науково-педагогічні працівники дізналися про теоретичні аспекти академічної доброчесності та фактори, що безпосередньо впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти; навчилися застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві.

Після закінчення учасники курсу отримали сертифікати про успішне завершення навчання із зазначенням кількості годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Всі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти курсу «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» затверджено директором в Україні Американської Ради з міжнародної освіти: ACTR: ACCELS Яремою Бачинським.