НУЦЗУ радо зустрів вихованців Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

26-28 травня на базі Національного університету цивільного захисту України перебували вихованці Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Під час свого візиту ліцеїсти ознайомились із можливостями факультетів, умовами навчання за спеціальностями, навчально-матеріальною та науково-дослідною лабораторною базами закладу вищої освіти, а також умовами проживання курсантів.

Із потенційними абітурієнтами зустрілись ректор НУЦЗУ Володимир Садковий та проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров. Ліцеїсти відвідали музей університету, ознайомившись із славною історією закладу вищої освіти ДСНС України. У дні перебування гості НУЦЗУ мали культурну програму — екскурсії історичними пам'ятками Харкова.

Прес-служба НУЦЗУ