Обмін досвідом та особливості освітньо-професійних програм: науково-педагогічні працівники НУЦЗ України та ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля відвідали Національну академію ДПС України

Співробітники НУЦЗ України та ЧІПБ - доцент кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Олександр Ковальов та доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Микола Григор’ян відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Мета відрядження - обмін досвідом щодо використання безпілотних роботизованих систем у навчальному процесі.

Рятувальники ознайомилися з особливостями освітньо-професійних програм, матеріально-технічною платформою навчального закладу, відвідали планові заняття з курсантами академії, обговорили основні завдання та напрямки подальшої співпраці.