Під час переддипломної практики здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету пожежної безпеки НУЦЗУ проводять роз’яснювальну роботу

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за спеціальністю «Пожежна безпека», практично відпрацьовують отримані знання за освітньо-професійними програмами «Управління пожежною безпекою» та «Пожежна безпека».

Так, було проведено перевірку проходження переддипломної практики Аліною Губановою на посаді заступника начальника управління - начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Деснянського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Аліною Кукузенко та Катериною Поколодною на посадах науково-педагогічних працівників кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки університету.

Слід зазначити, що Аліна Губанова активно бере участь у роз’яснювальній роботі серед школярів, навчає правилам безпеки у воєнний час, зокрема, проводить профорієнтаційну роботу щодо вступу на навчання в Національний університет цивільного захисту України.

У ході перевірки було встановлено, що здобувачі вчасно виконують індивідуальний план практики: закріплюють теоретичні знання, одержані в університеті, набувають практичного досвіду роботи, відпрацьовують питання написання кваліфікаційної роботи, беруть участь у громадському житті колективу підрозділу.