Пильність і дотримання правил безпеки можуть врятувати життя: фахівці НУЦЗ України провели навчально-тренінгові заняття для учнів молодших класів метрошколи (Відео)

28 вересня фахівці НУЦЗ України завітали до харківських учнів початкової школи, для яких навчальний процес відбувається у метро. Цього разу «надзвичайний» урок безпеки провели для школярів Немишлянського району 3-4 класів.

В інтерактивній формі викладач кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Едуард Щолоков розповів школярам, що робити і як діяти під час сигналу «Повітряна тривога», виникнення надзвичайної ситуації та пожежі, про правила користування вогнегасниками, а також зупинився на питанні щодо дотримання правил безпеки під час використання побутових електричних приладів.

Викладачі кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України Євген Макаров та Сергій Степанчук продемонстрували малечі макети з видами вибухонебезпечних предметів, а також розповіли дітям, де  можуть бути заховані небезпечні предмети, які по собі залишає ворог. Крім того, вивчили із малечею алгоритм дій під час виявлення вибухових ворожих "сюрпризів" на дитячому майданчику, у лісі або парковій зоні.

Після навчально-тренінгових занять дітям продемонстрували спорядження, в якому працюють фахівці піротехнічної служби, а також міношукач. Усі охочі змогли приміряти спецодяг та на мить стати рятувальником.