Подякувати за роботу і привітати з професійним святом: вихованці Харківської початкової школи №180 завітали до НУЦЗ України із святковими листівками-малюнками (відео)

15 вересня на базі навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗ України відбувся святковий захід. Найменші вихованці Харківської початкової школи №180 завітали у гості до працівників закладу вищої освіти, який готує майбутніх рятувальників. Яскравими малюнками діти вирішили привітати працівників університету з професійним святом – Днем рятівника.
Групу вихованців привезла директорка школи Ірина Назаренко та психолог-методист навчального закладу Оксана Каленик. Через війну освітній процес у початковій школі відбувається онлайн. За допомогою відеоуроків викладачі проходять з дітьми не тільки освітню програму, а ще й знайомлять з героїчними професіями, показують тематичні фільми. Після перегляду матеріалу про рятувальників, діти вирішили віддячити їм за роботу своїми малюнками.
Працівників НУЦЗ України зворушила та навіть розчулила така увага. Маленьких гостей зустрів проректор університету з навчально-методичної роботи Юрій Ключка. Працівники вищого навчального закладу організували для дітей невеличку екскурсію і показали спеціальну пожежно-рятувальну техніку навчальної пожежно-рятувальної частини.
Викладач кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки НУЦЗ України Едуард Щолоков та фахівчиня з гендерної рівності НУЦЗ України Софія Богомазова провели для маленьких харків'ян інтерактивний урок безпеки.


Національний університет цивільного захисту України