Практична підготовка для здобувачів вищої освіти НУЦЗ України триває

Так, начальник кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій університету Роман Шевченко та доцент цієї ж кафедри Сергій Бондаренко провели заняття з курсантами 3-го курсу факультету пожежної безпеки на базі Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Здобувачі вищої освіти познайомилися з діючими зразками систем протипожежного захисту на навчилися виконувати перевірку їх працездатності.

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Андрій Лісняк, Ігор Грицина та Сергій Шевченко провели практичні заняття зі здобувачами вищої освіти 3-го курсу факультету пожежної безпеки  з організації проведення розвідки місця пожежі або надзвичайної ситуації та планування оперативних дій пожежно-рятувальних підрозділів з використанням БПЛА.

Курсанти 1-го курсу ознайомились з конструкцією систем блискавкозахисту та вимогами до їх експлуатації. Разом з доцентом кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Ярославом Кальченком виконали заміри опору систем блисковкозахисту газорозподільчого пункту. Заступник начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Ігор Грицина ознайомив здобувачів вищої освіти 3-го курсу з організацією розвідки за допомогою сучасних методів - використання БПЛА.

Заступник начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Дмитро Тарадуда з курсантами 1-го курсу факультету цивільного захисту відпрацювали навички проведення оперативного розгортання з подачею двох ручних пожежних стволів з прокладанням магістральної лінії на три рукави та двох робочих ліній без установки автоцистерни на водоймище.