Практичні заняття слухачів магістратури управління НУЦЗ України

5 та 6 лютого 2019 року у рамках вивчення дисципліни «Управління у кризових ситуаціях» під керівництвом викладача кафедри управління та організації  діяльності у сфері цивільного захисту НУЦЗУ Юлії Харламової відбулися виїзні заняття слухачів магістратури факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України до Науково-дослідного, проектно-конструкторского та технологічного інституту мікрографії.

Ця установа створена на базі Харківського державного проектного інституту загального машинобудування наказом Державного науково-виробничого центру страхового фонду документації України від 24 лютого 1993 року № 4. Зустрів слухачів директор інституту Кривулькін Ігор Михайлович, який розповів про основні напрями діяльності НДІ, далі лекцію продовжили начальники відділів. За 17 років існування інститут виконав понад 400 наукових робіт. Слухачі мали змогу побачити інформаційно-довідкову системою обліку і обробки інформації щодо потенційно небезпечних об’єктів- Державний реєстр ПНО, та деяких нормативних документів зі стандартизації систем “Страховий фонд документації”, “Безпека у надзвичайних ситуаціях”. Наприкінці заняття, представники НДІ мікрографії відповіли на всі запитання, що цікавили магістрів.

Слухачі магістратури, прес-служба НУЦЗУ