Практика - запорука успіху: в НУЦЗ України тривають практичні заняття

07-08 травня в Національному університеті цивільного захисту України тривали практичні заняття.

Так, начальник соціально-психологічного факультету Олексій Косолапов та начальник сектору психологічного забезпечення Анна Топчило продемонстрували курсантам 2-го курсу соціально-психологічного факультету практичні аспекти роботи психолога в екстремальних ситуаціях. Акцент був здійснений на особливостях психодіагностики психічних розладів в зоні надзвичайної ситуації та наданні екстреної психологічної допомоги постраждалим з різними негативними психічними станами.

Цього ж дня, доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Сергій Назаренко ознайомив психологів першого курсу навчання з основними пожежними автомобілями загального призначення.

Здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗ України  стали учасниками практичного заняття «Конструктивні елементи будівель», яке провела доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Оксана Миргород.  Фахівчиня нагадала курсантам про основні конструктивні елементи будівель та правила їх зведення. Також було розглянуто типи сходів і сходових кліток, різновиди несучих і огороджуваних стін, перегородок, влаштування вікон і дверей, особливості встановлення перекриттів.

Викладач кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Дмитро Соколов провів практичне заняття із здобувачами вищої освіти 3-го курсу факультету цивільного захисту. На занятті з теми «Пошук постраждалих в завалах» здобувачі вищої освіти  ознайомились з методами пошуку постраждалих в завалах та застосуванням аварійно-рятувального інструмента під час деблокування постраждалих.